SAVE THE DATE : 6 oktober 2023 13:30 – 18:00 uur

Auteursrecht en journalistiek tijdens congres “Rethinking Media Law and Policy for Europe” tijdens de VvA studiemiddag van 6 oktober 2023

De studiemiddag van 6 oktober a.s. combineren we met het eendaagse internationale congres “Rethinking Media Law and Policy for Europe”. Centraal op dit congres staat de vraag hoe de EU beter geïntegreerd beleid kan voeren om een pluriforme, gezonde media te waarborgen. Het auteursrecht en de naburige rechten spelen daarin vanzelfsprekend een belangrijke rol. Thema’s voor het middagprogramma zijn de rol van het persuitgeversrecht, collectieve onderhandelingen over vergoedingen maar ook de rol van platforms en AI op journalistiek en nieuwsmedia.

Locatie: West-Indisch Huis, Herenmarkt 99, 1013 EC Amsterdam.
Aanvang: algemene ledenvergadering 13.30, middagprogramma 14.00-18.00 uur. Deelname aan ochtendprogramma ook welkom. Toegang is gratis.

Voor deze bijeenkomst kunt u 2 VSO/PO punten behalen.