ALAI 2007-Punta del Este

De Vereniging voor Auteursrecht is lid van de Association littéraire et artistique internationale (ALAI). De ALAI organiseert jaarlijks een congres of studiedagen over een actueel auteursrechtelijk onderwerp, waarbij telkens een andere nationale vereniging als gastheer optreedt. De congresrapporten en verslagen worden uitgegeven in een bundel die de leden van de VvA gratis ontvangen. De ALAI studiedagen hebben in 2007 plaatsgevonden in  Punta del Este (Uruguay) op 31 0ktober tot en met 3 november 2007.

Het onderwerp voor deze vergadering was “The author’s Place in XXI Century Copyright: the Challenges of Modernization.”

Zie ook: ALAI 2007 Punta del Este questionnaire NL

Presentatie:

J.M.B. Seignette-The exclusive right to make available to the public

www.alai.org